MČR mužů 2018 – Děčín

Datum konání: 
4. Říjen 2018 - 6. Říjen 2018

Za BC Pardubice se na toto mistrovství připravovalo 5 borců – Matěj Říha – 69 kg, Patrik Ducháč – 69 kg, Vojta Kverek – 81 kg, Tomáš Laube – 81 kg a Lukáš Styblík +91 kg. Vojta se těsně před MČR zranil, Tomáš onemocněl a tak se mezi „nejlepší osmičku“ dostal pouze Mates, Patrik a Lukáš.

69 kg Matěj Říha vs. Jakub Matějka (SKPŠ Praha)
Na „první pohled lehké utkání“, ale Matějka se předvedl jako houževnatý soupeř a v kombinaci s Matesovou nervozitou to nebyl vůbec jednoduchý soupeř. Já viděl Matese vyhrát, i když jeho výkon nebyl ideální, soupeř byl svou výhrou překvapen a rozhodčí se „červenali“. Matěj může mít stále vše před sebou, ale jeho výkony se musí dost změnit…..
Prohráli jsme na body.

69 kg Patrik Ducháč vs. Jan Pecka (SK 10)
Krásný zápas 20 letého Patrika a 40 letého Jana Pecky, dlouho jsem v „okolí boxerského ringu“ neviděl takového sympaťáka jako borce z SK 10, prohráli jsme zaslouženě na body., ale nedali jsme nic zadarmo…….Patrik stále stoupá a máme z něho radost.
 

+91 kg Lukáš Styblík vs. Jakub Havel (Ultimate BC Jablonec)
Stýblo dojíždí na tréninky z Nového Bydžova, připravuje se samostatně a do Pardubic jezdí pouze 2x týdně. Na MČR se dobře připravil a v úvodním zápase jasně dominoval = vyhrál ve 3. kole KO a těšil se na utkání, ve kterém šlo o finále MČR.

+91 kg Lukáš Styblík vs. Velecký Luboš (Lokomotiva Trutnov)
Tohle Nám vůbec „nesedlo“ a prohráváme proti velmi zkušenému soupeři v 1 kole. RSC…..tohle se stává, moc nesmutníme a jdeme dál.
 


 

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2021- Login