Česká národní liga - 15. Chotěboř

Datum konání: 
10. Červen 2018

BC Pardubice

Poslední kolo sezóny 2017-2018 se konalo v Chotěboři a jeho velkou ozdobou byla skvělá organizace, prostory a fajn lidi.

Přípravka - 58 kg Dominik Polák vs. David Dvořák (Poděbrady)
Bojovné utkání dvou na svůj věk silných a tvrdých borců jsme jasně ovládli, soupeř nás sice někdy dokázal překvapit, ale o našem vítězství nebylo pochyb. Vyhráli jsme jasně na body.

Muži – 69 kg Patrik Ducháč vs. David Kazda (Třeboň)
Patrik boxoval velmi pěkně a chytře, soupeře "dobře četl, v ringu ho nechal pouze stínovat" a sám úspěšně kontroval, nebo bodoval z ústupu. Rozhodčí nám i našemu soupeři připravili překvapení - "prohráli" jsme na body. V našich očích je Patrik vítěz a rozhodčí prostě nedávali pozor......

Muži – 81 kg Vojta Kverek vs. Adam Šejda (SK Strakonice)
Vojta se postavil velmi šikovnému a zkušenému soupeři, po prvním kole jsme viděli, že je Šejda k poražení a dle toho naplánovali další dvě kola. Vojtova tvrdost a odolnost opět slavila úspěch a vyhráli jsme jasně na body.

Junioři – 91kg Lukáš Eppinger vs. David Dočekal (České Budějovice).
Opět jsme boxovali proti "papírově" lepšímu soupeři a Lukáš mu byl rovnocenným soupeřem, ve druhém kole si bohužel "nerozuměl" s rozhodčím a ten utkání nešťastně ukončil pro zranění. Prohráli jsme RSC.

V uplynulé sezóně se nám podařilo vybojovat spoustu skvělých zápasů, kluci a holky si jsou navzájem oporou, na tréninku makají a celkově panuje v tělocvičně i mimo ní velice dobrá a přátelská nálada. Trénovat v těchto podmínkách nám přináší velkou radost, plní tělocvičnu a produkuje nové závodníky. Těšíme se na příští sezónu 20018-2019!!!

BC Chrudim

Kadeti - 63 kg Bronislav Barva vs. Matoušek (SK Strakonice )
Broněk boxoval svoje druhé utkání a to s podstatně vyšším soupeřem. V prvním kole hledal klíč jak se dostat k tělu. Ve druhém kole už boxuje více uvolněně a soupeře přesně zasahuje. Po druhém kole se soupeř musel vypořádat se,,zažívacímy,, problémy, ale nakonec se celý zápas odboxoval do úspěšného konce a k naší radosti vyhráváme na body. V BC Chrudim Broněk tímto uzavřel svoje působení. Mění bydliště a my doufáme, že se nám podařilo ze zlobivého kluka udělat sportovce a sympaťáka.

 


 

Česká národní liga - 15. Chotěboř

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2021- Login