MČR mužů 2017 – Ostrava

Datum konání: 
5. Říjen 2017 - 7. Říjen 2017

Z BC Pardubice se na toto mistrovství připravovali 3 borci – Matěj Říha – 69 kg, Tomáš Laube – 81 kg a Lukáš Styblík +91 kg. Tomáš se nedostal mezi „nejlepší osmičku“ a tak startoval pouze Matěj a Lukáš.

69 kg Matěj Říha vs. David Kotrč
Hned na úvod nastoupil Mates proti favoritovi této váhy a bylo jasné, že lehké to vůbec nebude. V prvním kole byl Matěj tím lepším v ringu, dobře kontroval a soupeře k ničemu nepustil. Ve druhém a třetím kole náš soupeř přidal, Matěj sice stále všechno viděl, ale jeho touha vyhrát se úplně vytratila, neútočil, zůstával stát.......takhle se vyhrát na MČR nedá.
Prohráli jsme na body.

+91 kg Lukáš Styblík vs. Jakub Havel
Stýblo se na MČR hodně těšil, díky zranění nebyla příprava úplně jednoduchá, ale nakonec vše zvládl a byl připraven porvat se o medaili. První zápas jasně ovládl, z dálky soupeře tvrdě zasahoval levou i pravou rukou, u těla se nenechal překvapit a vše si pohlídal.
Vyhráli jsme na body. Lukáš si bohužel v tomto utkání zlomil palec levé ruky a tím pro něho toto mistrovství skončilo……..při své premiéře na MČR získal bronzovou medaili!!!

MČR mužů 2017 – Ostrava

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2021- Login