Česká národní liga - 2. kolo Praha

Datum konání: 
24. Září 2017

Kadeti 80 kg Jan Laube vs. David Popovič (Č. Budějovice)
po celý zápas „velká bitva“ a přetahování o vítězství, oba na svůj věk fyzicky velmi vyspělý borci dali do zápasu maximum a o naší cenné výhře rozhodli boxerské schopnosti a úderová přesnost – vyhráli jsme na body.

Junioři – 75 kg Vojta Kverek vs. Patrik Šlezingr (BC Turnov)
další velmi tvrdé utkání, kde Vojta opět demonstroval svoji sílu a odolnost, první dvě kola vyrovnaná, ve třetím soupeře přejel ….vyhráli jsme na body.

Muži – 69 kg Patrik Ducháč vs. Jiří Rásl (Králův Dvůr)
pěkný zápas, který pokazili rozhodčí…….první kolo jsme sice nebyli lepší a Patrik byl dost nepřesný, ale ve druhém jsme srovnali a třetí jasně vyhráli, rozhodčí nám dali prohrát 2:1. Tento výsledek neodpovídá průběhu utkání a jsme naštvaní…….prohráli jsme na body. https://www.youtube.com/watch?v=1_n5-w-HUI0

Muži – 81 kg Adam Vondruška vs. Václav Honomichl (Plzeň)
tohle se nám moc nepovedlo, soupeř měl dobrý pohyb po ringu, u těla držel, nebo se otáčel zády, Adam špatný pohyb po ringu a v boji na krátkou vzdálenost nedůrazný. Ne vždy se vše podaří podle plánu…….prohráli jsme na body 2:1.

Muži – 81 kg Tomáš Laube vs. Lukáš Fajk (SKP Rakovník)
náš další nepovedený zápas, soupeři vše vycházelo, nám nic…..Tomáš se nedostal do klidu a chybělo nám trochu štěstí. Prohráli jsme na body.

Muži – 69 kg Matěj Říha vs. Filip Dvořák (SK 10 Praha)
Mates v prvním kole pouze kontroloval situaci a i tak jsme ho vyhráli u všech rozhodčích, ve druhém přidal a vypadalo to na pěkný zápas, ale soupeř si přivodil zranění nohy a zápas vzdal ve 2. kole.
https://www.youtube.com/watch?v=2k7GAZL2DqA

Muži – +91kg Lukáš Styblík - neměl soupeře
 

 

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2021- Login