Česká národní liga boxu - Kladno

Datum konání: 
29. Březen 2014

Přípravka – 35 kg Daniel Sokol - Samuel Voltr (Mělník)
Tenhle zápas jsme prohráli, ale žádná ostuda to nebyla, Sokolík se bil jako lev a soupeři nedal nic zadarmo, ringový rozhodčí to "trochu posral" a tak Dan prohrál na body. Každopádně dobrý výkon Dana i jeho otce...

Kadeti – 60 kg Matěj Bohuněk – Šperk (SŠB Zavidov)
První borec v ringu startující za BC Chrudim. Začátek zápasu nebyl „nic moc“, Matěj měl špatný odhad vzdálenosti, chatrnou obranu atd., bylo znát, že je v ringu poprvé a to ho trochu svazovalo. Ve druhém kole z něho veškerá nervozita opadla a výkon šel prudce nahoru, zlepšil pohyb, vracel se do výměn a trefoval. Na konci kola skončil Šperk po tvrdé výměně  na zemi a byl počítán. Třetí kolo bylo již jednoznačně naše a uvolněný předváděl pěkný box. Vyhráli jsme na body.

Junioři – 69 kg Josef Hošek – Pařízek (BC TN Č. Budějovice)
Tohle se nepovedlo, Pepa působil ospale a touha vyhrát se úplně vytratila.
Prohráli jsme na body.

Junioři – 69 kg Matěj Říha – Korbel (BC Kladno)
Mates se 6 zápasy nastoupil proti domácímu borci, který je mistr ČR velmi sebevědomě a už po pár sekundách jsem věděl, že je v maximální pohodě a připraven podat 100% výkon. V každé výměně byl přesnější, tvrdší a přehled, který předvedl, byl excelentní. Ve druhém kole začal boxovat v kombinacích a soupeř již nestíhal……Korbel 2x počítán a ringový rozhodčí zápas ukončil. Vyhráli jsme TKO ve 2. Kole.

Muži – 81 kg Pavel Janda – Pavliš (BC Jičín)
Pavliš je zkušený borec a výborný technik s dobrou kondicí, ale Jandič přesně věděl co a jak boxovat. V dobrém pohybu nechával jičínského borce „stínovat“ a nečekaně kontroval. Byla to dobře zvolená taktika, která slavila úspěch. Vyhráli jsme na body.

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2021- Login