Libčice nad Vltavou

Datum konání: 
7. Duben 2012

Po delší době jsme vyjeli na "středočeskou oblast" a to do Libčic nad Vltavou - 11. kolo. Libčice jsou ve všem "super" = prostředí, organizace, cesta atd.

Přípravka – 54 kg Viktor Beran - Vetrák (České Budějovice)
V 1. kole Viktor neboxoval úplně nejlépe, ale i tak na body jasně vedl. Ve druhém kole, když se začal rozboxovávat a vedl utkání do vítězného konce zasáhl nesmyslně rozhodčí, který se "prostě spletl" a našeho "chrudimáka" diskvalifikoval. Co je nám platné, když "hlavní rozhodčí" uzná chybu, trenér soupeře řekne, že nám rozhodčí prohrál vyhraný zápas, když jsme prostě Ti poražení? Vyžaduji maximální slušnost a morální pevnost od našich svěřenců, ale po tomto zápase jsem nebyl schopen být slušný a dotyčného rozhodčího dle zásluhy odměnil.......prohráli jsme diskvalifikací.

Junioři - 81 kg Petr Klement - Berka (BFC Liberec)
Petr boxoval své první utkání a boxer Berka mu byl dobrým soupeřem. Petr "doboxovával" výměny u provazů a tím bodoval, to rozhodlo o jeho vítězství. Na první zápas odvedl pěkný výkon, ale je nutné dále makat a svědomitě pokračovat v přípravě....vyhráli jsme na body.

Muži - 81 kg Pavel Janda - Skalický (Sokolov)
Pavel je v "brutální" přípravě na sezónu 2012/2013, momentálně trénuje 12x týdně a chtěl jsem si ověřit, zda je schopen i v této fyzicky + psychicky náročné přípravě odboxovat zápas a udržet taktiku + techniku potřebnou pro vítězství. Zápas nebyl jednoduchý, ale Jandič s přehledem svého soupeře porazil.....vyhráli jsme na body.

 

 

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2021- Login