iSport.cz

Syndikovat obsah iSport.cz
isport.blesk.cz
Aktualizace: 1 den 5 hodin zpět

Joshua vs. Fury, obří boxerský souboj je na obzoru! Půjde o tituly i miliardy

26. Březen 2021 - 18:25
Podepsáno. Krátké sdělení rozjitřilo svět boxu jako už dlouho nic. Promotéři ohlásili, že dva top velikáni těžké váhy kývli na vzájemný souboj. Kdy a kde se Anthony Joshua a Tyson Fury střetnou, ještě známo není. Nabídek ale přichází mnoho. „Je dobře, že se dohodli. Ať už se sjednotí celá těžká váha,“ hodnotí třaskavý duel majitelů světových titulů bývalý český boxer Rudolf Kraj.

Pekelný Ducárův zápas, český boxer v Londýně padl: Chtěl jsem ho přemlátit

21. Březen 2021 - 18:17
Vasil Ducár předvedl v souboji s britským ranařem Chrisem Billam-Smithem parádní výkon a odolnost. Český šampion křížové váhy se dokonce během boje octil dvakrát v počítání, ale pokaždé se dokázal postavit zpátky na nohy a odzápasil plný počet kol. Výhra domácího favorita však byla jasná. „Všichni mě chválili, že jsem tvrďák a že mně nabídnou další duel,“ prozradil několik hodin po bitvě zklamaný boxer.

Ducár se chystá na turnaj u slavného promotéra: Soupeř? Normální kluk

20. Březen 2021 - 17:10
Dostal nabídku, kterou nešlo odmítnout. Vasil Ducár odpočítává hodiny do večerního zápasu s Angličanem Chrisem Billam-Smithem. O souboji se nejlepší český boxer současnosti dozvěděl jen dva týdny předem. Hned ale věděl, že se takové příležitosti musí chopit. Bude totiž součástí turnaje sportovní organizace Matchroom, kterou vede slavný promotér Eddie Hearn. „Doufám, že ukážu své schopnosti a uděláme skvělou show,“ řekl. Když se mu to podaří, má přislíbeno další pozvání do Spojeného království.

Ducár v Londýně vyzve britského ranaře: Taková nabídka se neodmítá

15. Březen 2021 - 22:35
Výlet do Londýna za unikátní šancí. Boxer Vasil Ducár v pondělí odletěl do Velké Británie, aby se v sobotu večer střetl s britským ranařem Chrisem Billam-Smithem. „Pro mě je to hratelný soupeř. Uvidíme, jak se poperu s jeho amatérským stylem, doufám, že se mi ho podaří přetlačit,“ říká český bijec. Nabídku na zápas dostal před dvěma týdny a neváhal. Možnost představit se na akci organizace Matchroom boxing, do jejíž stáje patří i Anthony Joshua, se zkrátka neodmítá.

Konečný: Další návrat jen za pět milionů. Dcera boxerka? Vybrala si to

3. Březen 2021 - 19:03
Nedalo mu to a znovu oprášil boxerské rukavice. Úspěšně. Soupeře Pavla Albrechta zastavil už v pátém kole. Teď je ale Lukáš Konečný přesvědčený, že to bylo skutečně naposledy. „Nikdy neříkej nikdy, ale už by fakt rozhodly jenom prachy, a ne nějaký můj vrtoch, jako tomu bylo teď,“ říká dvaačtyřicetiletý bývalý světový šampion. Bude se tak dál věnovat hlavně roli trenéra. Mezi svěřenci má i patnáctiletou dceru Jaromíru, která si na stejném turnaji připsala bodovou výhru.

Youtuber vyzve bývalého zápasníka UFC v boxu! Bojovníci se bouří

27. Leden 2021 - 19:30
Obrovská boxerská bitva. Minimálně co se týče sledovanosti bude zápas Jakea Paula s Benem Askrenem jedním z nejočekávanějších v tomto roce. Internetové hvězdě se po měsících výzev a provokací konečně povedlo dostat některého ze zápasníků UFC do ringu. Zápas Youtubera s bojovníkem MMA se uskuteční 17. dubna a ač se to může zdát šílené, za favorita je považován Paul.

Ducár má pás šampiona! Zápas s Pejsarem ukončil ve třetím kole TKO

30. Prosinec 2020 - 1:25
Suverénní výkon! Boxer Vasil Ducár se stal jednoznačným vítězem zápasu o titul profesionálního mistra České republiky v křížové váze. Na galavečeru v pražské Lucerně ukončil souboj s Václavem Pejsarem ve 3. kole a připsal si devátou výhru ve třináctém zápase mezi profesionály. „Užil jsem si to na sto procent, vyšlo to, jak jsem chtěl,“ radoval se šampion.

Box v Lucerně: Ducár vs. Pejsar o titul. Ve hře posun do velkých zápasů

29. Prosinec 2020 - 14:21
Událost, jakou český box už dlouho nezažil. V rámci tradiční akce Box v Lucerně, která se koná už několik let na konci roku ve slavné pražské hale, se dnes večer uskuteční i titulová bitva křížové váhy českého profesionálního boxu. V ringu proti sobě poprvé stanou tvrdí bijci Vasil Ducár a Václav Pejsar. „Je více méně jasné, že vítěze tento souboj posune do velkého zápasu,“ říká o očekávaném duelu Lukáš Konečný, bývalý šampion a generální sekretář České unie boxerů profesionálů.

Kraj o MMA i řízení hotelu: Občas by bylo lepší se dál třískat v ringu

27. Prosinec 2020 - 21:46
Stříbrný boxer z her v Sydney a legenda svého sportu. To je Rudolf Kraj alias Rudy Mlátička. V podcastu Západy kariéry, jehož producentem je Red Bull, prozradil, co dělá po konci své sportovní kariéry, jak rád relaxuje i to, co si myslí o současném fenoménu MMA.

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2021- Login