iSport.cz

Syndikovat obsah iSport.cz
isport.blesk.cz
Aktualizace: 5 dnů 15 hodin zpět

Vémola perlil i s tatínkem, Marpovi chce doručit K. O.: Čekám na to 30 let!

3. Červenec 2021 - 18:15
One man show v podání českého Terminátora. Přesně o tom byla akce, která se konala v pražském klubu Goldfingers. Karlose Vémolu energicky ohlásil promotér organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný, od té chvíle ale převzal moderátorské žezlo sám bojovník a bavil diváky až do nočních hodin.

Duel Vémola vs. Marpo v O2 areně! Bude to Karlosův konec, slibuje rapper

1. Červenec 2021 - 22:04
Dohodnuto! 13. listopadu se uskuteční dlouho očekávaný boxerský střet MMA bojovníka Karlose Vémoly s hudebníkem a zápasníkem v jedné osobě Marpem. Právě tuto žhavou novinku se dnes večer dozvěděli diváci, kteří dorazili do pražského klubu Goldfingers Prague na akci Noc s Terminátorem. „Chci ukázat, že zpěvák porazí jedničku bojovejch sportů u nás. Což bude Karlosův konec,“ vzkazuje populární rapper.

Na Mayweathera s Paulem fanoušci pískali. Je to o ho*ně, říká Kraj

7. Červen 2021 - 10:16
Nuda za miliony. Od souboje neporaženého boxera Floyda Mayweathera s youtuberem Loganem Paulem se čekalo víc akce, fanoušci v hale je proto ohodnotili pískotem a bučením. Po osmi kolech skončil exhibiční střet bez vítěze, kolem ringu totiž ani neseděli bodoví rozhodčí. „Floyd to přehání, tohle jsou už moc velké přáteláky,“ komentoval zápas bývalý úspěšný rohovník Lukáš Konečný.

Exhibici bez vítěze dominoval Mayweather, Paul vydržel osm kol

7. Červen 2021 - 7:50
I kdyby se podařilo jednomu druhého knokautovat, exhibice v Hard Rock Stadium v Miami mezi boxerskou legendou Floydem Mayweatherem a youtuberem Loganem Paulem by byla bez vítěze. K ukončení však nedošlo, protože hvězda internetu, která nastoupila do teprve druhého zápasu v kariéře, dokázala vydržet v postoji všech osm kol.

Youtubeři dobývají box. Hvězda internetu proti legendě za speciálních pravidel

4. Červen 2021 - 20:20
Zápas dvou světů. Co mají Floyd Mayweather s Loganem Paulem společného? Vyjma amerického občanství asi nic. Dělí je osmnáct let, patnáct centimetrů a asi čtrnáct kilo na váze. Sportovní úspěchy jdou neporovnatelně za Mayweatherem, Paul se proslavil jako internetový tvůrce, přesto se spolu zítra nad ránem v Miami utkají v ringu pod speciálně upravenými pravidly.

Kdo ze sportovců bral nejvíc: Federer si počkal, Ronaldo ustoupil Messimu

3. Květen 2021 - 15:50
Miliarda sem, miliarda tam. Na špičce žebříčku nejlépe placených sportovců se v tomto tisíciletí vystřídalo už pět jmen. Ať už šlo o golfistu Tigera Woodse, boxera Floyda Mayweathera, fotbalista Cristiana Ronalda a Lionela Messiho či tenistu Rogera Federera, u každého vedla cesta k pohádkovým příjmům trochu jinou cestou. Víc se dozvíte z videa MALL.TV.

Katastrofální výkon! Bojovník Askren prohrál s youtuberem v prvním kole

18. Duben 2021 - 12:30
Jedno kolo, dvě minuty a Jake Paul si připsal třetí profesionální vítězství v boxerském ringu. Dítě internetu knockoutovalo bývalého šampiona světových MMA organizací Bena Askrena hned v úvodu souboje. Ten však nevypadal, že by ho prohra vzala, do šatny atlantské arény nakráčel s úsměvem na rtech, přestože obrovsky devalvoval vlastní úspěchy.

Bijec vs. hubatý youtuber v ringu. Na koho vsadí šéf UFC 22 milionů?

16. Duben 2021 - 19:15
Bojovník, který tráví celý život v tělocvičně, vychovává tři děti a reprezentoval i na olympijských hrách. Proti němu hvězdička z internetu často označovaná za spratka. V sobotu v noci se proti sobě mezi šestnácti provazy postaví Ben Askren a Jake Paul. Porazí světový bojovník MMA téměř o generaci mladšího youtubera ve své nejslabší disciplíně, tedy v boxu?

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2021- Login