iSport.cz

Syndikovat obsah iSport.cz
isport.blesk.cz
Aktualizace: 8 hodin 25 min zpět

Joshua nedal poprvé K.O. a Kličko napálil fanoušky aprílovým návratem

1. Duben 2018 - 12:36
12 kol, které způsobily víc, než se může zdát. Britský boxer Anthony Joshua sice obhájil své pásy šampiona a k tomu jeden získal (WBA, IBF, WBO a IBO), ale poprvé nevyhrál způsobem K.O., což se považovalo prakticky za samozřejmost. Mnoho fanoušků boxu to překvapilo. Co víc, Vladimir Kličko využil zjitřeného zájmu o box a v žertu oznámil, že zvažuje návrat do ringu. Později ale dodal: Apríl!

Boxerský král Joshua uhájil trůn, ale poprvé soupeře neposlal k zemi

1. Duben 2018 - 0:45
Titulový zápas mezi Anthony Joshuou a Josephem Parkerem z Nového Zélandu měl překvapivé rozuzlení. Hvězdný Brit sice duel vyhrál a rozšířil svou sbírku titulů (WBA, IBF, WBO a IBO), ale poprvé v profesionální kariéře soupeře neknokautoval, nýbrž porazil na body. Vyzyvatel Parker se tak rozhodně nemusí za vystoupení v Cardiffu stydět. 

Historický duel o všechny pásy je blízko! Predátor Wilder čeká na Joshuu

9. Březen 2018 - 22:00
To tu ještě nebylo! V boxerské těžké váze se schyluje k historické bitvě. Poté, co Američan Deontay Wilder obhájil titul WBC a držitelé dalších hlavních pásů Anthony Joshua a Joseph Parker se na konci března střetnou v Cardiffu, dojde ke zlomovému duelu. Jeho vítěz se stane prvním absolutním šampionem, bude totiž majitelem titulů všech hlavních organizací. A to se v nejtěžší divizi ještě nikdy nestalo.

Marpo přijal Rytmusovu výzvu! Duelu rapperů už nic nestojí v cestě

12. Únor 2018 - 20:55
Potvrzeno! První československý boxerský duel dvou rapperů se uskuteční. Známý český muzikant a bojovník Ota Petřina, alias Marpo, přijal výzvu krále slovenské hudební scény Patrika „Rytmuse“ Vrbovského. Utká se s ním mezi šestnácti provazy na galavečeru v pražské O2 Areně pod záštitou organizace XFN. Bezpochyby se bude jednat o velikou událost a reklamu na bojové sporty.

Československá bitva rapperů! Rytmus vyzval Marpa na souboj v ringu

9. Únor 2018 - 19:01
Tohle Česko-Slovensko ještě nezažilo! Největší hvězda slovenského rapu vyzývá jednoho z nejuznávanějších rapperů v Čechách. Jejich kolbištěm však nemá být hudební scéna, ale ring. Patrik Vrbovský, alias Rytmus, jde do souboje s Otakarem Petřinou, který je známý pod přezdívkou Marpo. Ze strany slovenské legendy se jedná o velmi odvážnou výzvu. Marpo má totiž za sebou několik let zápasnické kariéry v thajském boxu, v němž se stal dokonce vicemistrem republiky. Rytmus nicméně už několik let trénuje box s nejlepšími profesionály.

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2018- Login